• Обновено
Бесплатен превозот румба латинска танц облечи танго самба 110-160cm црна, сина, розова дете девојка професионални девојка децата облека костим

Бесплатен превозот румба латинска танц облечи танго самба 110-160cm црна, сина, розова дете девојка професионални девојка децата облека костим

Rating 
DEN 862.00
DEN 906.72
-5 %

Залиха
Во магацинот.


S носии е погодна за девојка со висина 110cm
М На костими е погодна за девојка со висина 120cm
L На костими е погодна за девојка со висина 130cm
XL На костими е погодна за девојка со висина 140cm
XXL носии е погодна за девојка со 150cm висина
XXXL На костими е погодна за девојка со висина 160cm
Пакет се вклучени : фустан

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Девојки
Бренд Име:
QUGUDUAN
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
Ж-0037

Најдобри понуди