• Обновено
Латинска Танц Носии 6Pcs(Облечи+Headwear+HandSleeve+Earring+Јака+Краток) За деца Девојка 3Colors Tassel&Кристал&Organza Здолниште

Латинска Танц Носии 6Pcs(Облечи+Headwear+HandSleeve+Earring+Јака+Краток) За деца Девојка 3Colors Tassel&Кристал&Organza Здолниште

Rating 
DEN 1680.00

Залиха
Во магацинот.


Големина(единица : cm) Соодветна Висина, Соодветна Тежина S(110) 105-115 8.5-11kgr M(120) 115-125 9.5-13 Kg L(130) 125-135 11-17 Kg XL(140) 135-145 13-20 кг XXL(150) 145-155 17-24 Kg XXXL(160) 155-165 20-27.5 Кг
Совети : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
Вклучуваат 6 Pcs : Фустан&Headwear&Обетки&Hand Sleeve&Јака&Шорцеви

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Танц Кралица
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
DQ4073
Пол:
Девојки
Стил:
Девојка Латинска Танц Облечи
Вклучуваат 6Pcs:
Фустан&Headwear&Обетки&HandSleeve&Јака&Шорцеви
активност:
Латинска/Ча ча/Румба/Самба/Пасо Doble
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
Материјал:
Tassel&Кристал&Млеко Свила&Organza

Најдобри понуди