• Обновено
НОВ лаптоп батеријата L0690L6 За Asus K50AB K50AD K50ID K50IJ K501J K501D K50IJ-С1 K51AB , бесплатен превозот

НОВ лаптоп батеријата L0690L6 За Asus K50AB K50AD K50ID K50IJ K501J K501D K50IJ-С1 K51AB , бесплатен превозот

Rating 
DEN 894.00
DEN 940.80
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Новата Батерија L0690 L6 За Asus K50 AB K50 AD K50 ID K50 IJ K501 J K501 D K50 IJ-С1 K51 AB , БЕСПЛАТЕН превозот
Тип на батерија : -Li-ion
Батеријата Volt : 11.1 V
Капацитетот на батеријата : - 5200 MAH
Батеријата Клетки 6 клетки
Батеријата Боја : - Црна
Инвентар : Во Парк
Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред, Лаптоп Батеријата може да се замени следните дел броеви :
За Asus 07 G016 AP1875 70 NLF1 B2000 Y 90-NLF1 B2000 Z 70-NLF1 B2000 Y 70 NLF1 B2000 Z 90-NLF1 BZ000 Y 70-NLF1 B2000 Z 90-NLF1 B2000 Y 90-NLF1 BZ000 Z 90 NLF1 B2000 Y 90 NLF1 BZ000 Z L0690 L6 90 NLF1 B2000 Z A32-F52 L0 A2016 90 NLF1 BZ000 Y A32-F82 Лаптоп Батеријата исто така компатибилна со следниве модели :
За Asus A41 P50 X5 E A41 I P50 I X5 EA A41 ID P50 IJ X5 EAC A41 IE P50 U X5 EAE A41 IN P81 X5 J F52 P81 I X5 JI F52 A P81 IJ X5 JIJ F52 Q PR05 C X5 JX F82 PR05 D X65 F82 A PR05 E X66 F82 Q PR05 J X66 I K40 PR065 X66 IC K401 J-E1 PR066 X70 K40 A PR079 X70 A K40 AB PR088 X70 AB K40 AC PR08 D X70 AC K40 AD PR08 S X70 AD K40 AE PRO5 C X70 AE K40 AF PRO5 D X70 AF K40 C PRO5 E X70 E K40 E PRO5 J X70 F K40 EA PRO65 X70 I K40 ES PRO66 X70 IC K40 ET PRO79 X70 ID K40 I PRO88 X70 IJ K40 ID PRO8 B X70 IL K40 IE PRO8 BC X70 IO K40 IJ PRO8 BI X70 IS K40 IL PRO8 BID X70 K K40 IN PRO8 BIE X70 Kr K40 IP PRO8 BIJ X70 L K40 N PRO8 BIL X70 S K40 S PRO8 BIN X70 Se K40l J PRO8 BIP X70 Sr K40l N PRO8 D X70 Z K50 Pro5 CQ X87 K50 A Pro5 DA X87 E K50 AB Pro5 DAB X87 Q K50 AD Pro5 DAD X8 A K50 AE Pro5 DAF X8 AA K50 AF Pro5 DC X8 AAB K50 C Pro5 DI X8 AAD K50 E Pro5 DID X8 AAF K50 I Pro5 DIE X8 AE K50 ID Pro5 DIJ X8 AEA K50 IE Pro5 DIL X8 AI K50 IJ Pro5 DIN X8 AID K50 IL Pro5 DIP X8 AIE K50 IN Pro5 EA X8 AIJ K50 IP Pro5 EAC X8 AIL K50 X Pro5 EAE X8 AIN K51 Pro5 JI X8 AIP K51 A Pro5 JIJ X8 AS K51 AB Pro66 I X8 B K51 AC Pro66 IC X8 BJ K51 AE Pro79 A X8 BJT K51 E Pro79 AB X8 BV K51 EA Pro79 AC X8 BVT K51 I Pro79 AD X8 C K51 IO Pro79 AE X8 D K51 X Pro79 AF X8 DI K51 XA Pro79 I X8 DIJ K51 XI Pro79 IC X8 EJ K60 Pro79 ID X8 EJQ K60 IJ Pro79 IJ X8 EJV K60 IL Pro79 IO X8 S K60 IN Pro88 Q K61 Pro8 DI K61 I Pro8 DIJ K61 IC X5 A K61 L X5 AV K61 LC X5 AVC K6 C11 X5 AVn K70 X5 C K7010 X5 CQ K7010-А1 X5 D K70 A X5 DA K70 AB X5 DAB K70 AC X5 DAD K70 AD X5 DAF K70 AE X5 DC K70 AF X5 DE K70 AS X5 DI K70 AS-X2 A X5 DID K70 I X5 DIE K70 IC X5 DIJ K70 ID X5 DIL K70 IJ X5 DIN K70 IL X5 DIP K70 IO X5 DX K70 Y K70 YD K70 YT

Основни карактеристики

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
HSW
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 Volt (10.8 Volt компатибилен)
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
K50IJ/L0690L6
Услови:
100% Сосема Нов
Гаранција:
2 години
Уверение:
CE,FCC,RHOS
боја:
Црна
Инвентар:
во парк
Батерија за Asus latpops:
За Asus K50AB K50AD K50ID K50IJ K501J K501D K50IJ-С1 K51AB

Најдобри понуди