• Обновено
JIGU Лаптоп Батеријата 67759-001 367760-001 383492-001 383493-001 391883-001 396601-001 398065-001 398832-001 395751-251 За HP

JIGU Лаптоп Батеријата 67759-001 367760-001 383492-001 383493-001 391883-001 396601-001 398065-001 398832-001 395751-251 За HP

Rating 
DEN 786.72

Залиха
Во магацинот.


Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија. ако не сте сигурни, можете да ме контактирате директно или оставете порака до мене во секое време!
Ова е Замена на Батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Детали за производот
Наслов : JIGU Лаптоп Батеријата 67759-001 367760-001 383492-001 383493-001 391883-001 396601-001 398065-001 398832-001 395751-251 За HP
Батерија Тип : Батерија Li-ion Батерија Пакет
Батеријата Volt и Capatity : 11.1 V-4400m Ah/49 WH
Батеријата Клетки : 6 клетки
Батеријата Боја : Црна
Инвентар : Во Парк може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
11.1 V-4400m Ah/49 WH Производ шоу
Компатибилни модели
Лаптоп Компатибилни Модели : За Compaq за Павилјон dv4200 за Presario M2000 Z Серија за Павилјон dv4200 Серија за Presario C300 EA за Presario M2300 Серија за Presario C300 Серија за Presario C500 Серија за Presario V2000 Серија за Presario M2100 Серија за Presario M2000 Серија за Presario V4000 Серија за Presario M2400 Серија за Presario M2200 Серија за Presario V4100 Серија за Presario V2300 Серија за Presario V2100 Серија за Presario V4200 Серија за Presario V4400 Серија за Presario V2200 Серија за Presario V4300 Серија за Presario V5000 Серија за Presario V2600 Серија За Hp G3000 Серија G3050 EA G3051 EA G3000 EA G5001 TU G5002 EA G5000 Серија G5003 EA G5009 EA G5002 TU G5042 EA G5050 EA G5040 EA G5050 EO G5050 ET G5050 EI G5051 EA G5060 EV G5060 EP за Павилјон dv1200 Серија за Павилјон ZE2000 Z Серија за Павилјон DV1000 Серија за Павилјон dv1600 Серија за Павилјон ZE2000 Серија за Павилјон dv1400 Серија за Павилјон DV1700 Серија за Павилјон dv4400 Серија за Павилјон dv1500 Серија за Павилјон dv4000 Серија за Павилјон ZE2300 Серија за Павилјон dv4300 Серија за Павилјон ZE2100 Серија за Павилјон ze2400 Серија за Павилјон ZE2200 Серија за Павилјон ZT4000 Серија за Павилјон ZE2000 T Серија За Hp Compaq за Бизнис Лаптоп NX4800 за Бизнис Лаптоп NX7200 за Бизнис Лаптоп NX7100 Лаптоп Дел броеви : За Compaq 367759-001 367760-001 382552-001 383493-001 391883-001 396601-001 398065-001 398832-001 EG415 AA За Hp 367759-001 383493-001 391883-001 395751-251 395751-321 395752-261 395752-422 395753-251 396600-001 398065-001 398752-001 HSTNN-DB10 HSTNN-DB17 HSTNN-IB09 HSTNN-IB10 HSTNN-IB17 HSTNN-LB09 HSTNN-LB17 HSTNN-MB09 HSTNN-MB10 HSTNN-OB17 HSTNN-UB09 HSTNN-UB17 PF723 A PM579 A
За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Не се користи не-стандардните кратенки. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба.

Основни карактеристики

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
398065-001
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Замена На Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
1 Година Гаранција

Најдобри понуди