• Обновено
JIGU 9 Клетки 6600mah Лаптоп со Батерија За IBM ThinkPad R61 R61i 14.1 &15.0 Стандард Екрани И R61e 15.4Widescreen

JIGU 9 Клетки 6600mah Лаптоп со Батерија За IBM ThinkPad R61 R61i 14.1 &15.0 Стандард Екрани И R61e 15.4Widescreen

Rating 
DEN 1084.32

Залиха
Во магацинот.


Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија. ако не сте сигурни, можете да ме контактирате директно или оставете порака до мене во секое време!
Ова е Замена на Батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Детали за производот
Наслов : JIGU 9 Клетки 6600mah Лаптоп со Батерија За IBM Think Pad R61 R61i 14.1" &15.0" Стандард Екрани И R61e 15.4"Widescreen
Батерија Тип : Батерија Li-ion Батерија Пакет
Батеријата Volt и Capatity : 11.1 V-6600m Ah/73 WH
Батеријата Клетки : 9 клетки
Батеријата Боја : Црна
Инвентар : Во Парк може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби. 11.1 V-6600m Ah/73 WH Производ шоу
Компатибилни модели на Лаптоп Компатибилни Модели :
За Ibm За Think Pad R60 0656 За Think Pad R60 0657 За Think Pad R60 0658 За Think Pad R60 0659 За Think Pad R60 9444 За Think Pad R60 9445 За Think Pad R60 9446 За Think Pad R60 9447 За Think Pad R60 9455 За Think Pad R60 9456 За Think Pad R60 9457 За Think Pad R60 9458 За Think Pad R60 9459 За Think Pad R60 9460 За Think Pad R60 9461 За Think Pad R60 9462 За Think Pad R60 9463 За Think Pad R60 9464 За Think Pad R60 Серија За Think Pad R60e 0656 За Think Pad R60e 0657 За Think Pad R60e 0658 За Think Pad R60e 0659 За Think Pad R60e 9444 За Think Pad R60e 9445 За Think Pad R60e 9446 За Think Pad R60e 9447 За Think Pad R60e 9455 За Think Pad R60e 9456 За Think Pad R60e 9457 За Think Pad R60e 9458 За Think Pad R60e 9459 За Think Pad R60e 9460 За Think Pad R60e 9461 За Think Pad R60e 9462 За Think Pad R60e 9463 За Think Pad R60e 9464 За Think Pad R60e Серија За Think Pad R61 7642 За Think Pad R61 7643 За Think Pad R61 7644 За Think Pad R61 7645 За Think Pad R61 7646 За Think Pad R61 7647 За Think Pad R61 7648 За Think Pad R61 7649 За Think Pad R61 7650 За Think Pad R61 7657 За Think Pad R61 8919 За Think Pad R61 8920 За Think Pad R61 8927 За Think Pad R61 8928 За Think Pad R61 8929 За Think Pad R61 8930 За Think Pad R61 8933 За Think Pad R61 8934 За Think Pad R61 8935 За Think Pad R61 8936 За Think Pad R61 8937 За Think Pad R61 8944 За Think Pad R61 8945 За Think Pad R61 8947 За Think Pad R61 8948 За Think Pad R61 8949 За Think Pad R61e 7642 За Think Pad R61e 7643 За Think Pad R61e 7644 За Think Pad R61e 7645 За Think Pad R61e 7646 За Think Pad R61e 7647 За Think Pad R61e 7648 За Think Pad R61e 7657 За Think Pad R61e 8914 За Think Pad R61e 8918 За Think Pad R61e 8919 За Think Pad R61e 8920 За Think Pad R61e 8927 За Think Pad R61e 8928 За Think Pad R61e 8929 За Think Pad R61e 8930 За Think Pad R61e 8932 За Think Pad R61e 8933 За Think Pad R61e 8934 За Think Pad R61e 8935 За Think Pad R61e 8936 За Think Pad R61e 8937 За Think Pad R61i 7642 За Think Pad R61i 7643 За Think Pad R61i 7644 За Think Pad R61i 7645 За Think Pad R61i 7646 За Think Pad R61i 7647 За Think Pad R61i 7648 За Think Pad R61i 7649 За Think Pad R61i 7657 За Think Pad R61i 8914 За Think Pad R61i 8919 За Think Pad R61i 8920 За Think Pad R61i 8927 За Think Pad R61i 8928 За Think Pad R61i 8929 За Think Pad R61i 8930 За Think Pad R61i 8933 За Think Pad R61i 8934 За Think Pad R61i 8935 За Think Pad R61i 8936 За Think Pad R61i 8937 За Think Pad T60 1951 Година За Think Pad T60 1952 За Think Pad T60 1953 Година За Think Pad T60 1954 Година За Think Pad T60 1955 За Think Pad T60 1956 Година За Think Pad T60 2007 Година За Think Pad T60 2008 Година За Think Pad T60 2009 Година, За Think Pad T60 2613 За Think Pad T60 2623 За Think Pad T60 2637 За Think Pad T60 6369 За Think Pad T60 6371 За Think Pad T60 6372 За Think Pad T60 6373 За Think Pad T60 6374 За Think Pad T60 6457 За Think Pad T60 6458 За Think Pad T60 6459 За Think Pad T60 6460 За Think Pad T60 6461 За Think Pad T60 6462 За Think Pad T60 6463 За Think Pad T60 6465 За Think Pad T60 6466 За Think Pad T60 6467 За Think Pad T60 6468 За Think Pad T60 6469 За Think Pad T60 6470 За Think Pad T60 6471 За Think Pad T60 8741 За Think Pad T60 8742 За Think Pad T60 8743 За Think Pad T60 8744 За Think Pad T60 8745 За Think Pad T60 8746 За Think Pad T60 Серија За Think Pad T60p 1951 Година За Think Pad T60p 1952 За Think Pad T60p 1953 Година За Think Pad T60p 1954 Година За Think Pad T60p 1955 За Think Pad T60p 1956 Година За Think Pad T60p 2007 Година За Think Pad T60p 2008 Година За Think Pad T60p 2009 Година, За Think Pad T60p 2613 За Think Pad T60p 2623 За Think Pad T60p 2637 За Think Pad T60p 6369 За Think Pad T60p 6370 За Think Pad T60p 6371 За Think Pad T60p 6372 За Think Pad T60p 6373 За Think Pad T60p 6374 За Think Pad T60p 6457 За Think Pad T60p 6458 За Think Pad T60p 6459 За Think Pad T60p 6460 За Think Pad T60p 6461 За Think Pad T60p 6462 За Think Pad T60p 6463 За Think Pad T60p 6465 За Think Pad T60p 6466 За Think Pad T60p 6467 За Think Pad T60p 6468 За Think Pad T60p 6469 За Think Pad T60p 6470 За Think Pad T60p 6471 За Think Pad T60p 8741 За Think Pad T60p 8742 За Think Pad T60p 8743 За Think Pad T60p 8744 За Think Pad T60p 8745 За Think Pad T60p 8746 За Think Pad T60p Серија За Think Pad T61 6458 За Think Pad T61 6459 За Think Pad T61 6461 За Think Pad T61 6462 За Think Pad T61 6463 За Think Pad T61 6464 За Think Pad T61 6465 За Think Pad T61 6467 За Think Pad T61 6468 За Think Pad T61 6470 За Think Pad T61 6471 За Think Pad T61 8890 За Think Pad T61 8892 За Think Pad T61 8893 За Think Pad T61 8894 За Think Pad T61 8896 За Think Pad T61 8899 За Think Pad T61 8900 За Think Pad T61 8938 За Think Pad T61 8939 За Think Pad T61p 6457 За Think Pad T61p 6458 За Think Pad T61p 6461 За Think Pad T61p 6462 За Think Pad T61p 6463 За Think Pad T61p 6464 За Think Pad T61p 6465 За Think Pad T61p 6466 За Think Pad T61p 6467.

Основни карактеристики

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
R61E
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
9 клетки
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Замена На Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
1 Година Гаранција

Најдобри понуди