• Обновено
LMDTK Нови 6 КЛЕТКИ лаптоп батеријата 312-0443 312-0445 451-10365 JG166 451-10367 FG442 GG386 GG428 за DELL Latitude D420 D430

LMDTK Нови 6 КЛЕТКИ лаптоп батеријата 312-0443 312-0445 451-10365 JG166 451-10367 FG442 GG386 GG428 за DELL Latitude D420 D430

Rating 
DEN 794.00
DEN 863.04
-8 %

Залиха
Во магацинот.


312-0443 312-0445 451-10365 451-10367 FG442 GG386 GG428 JG166 JG168 JG176 JG181 JG768 JG917 KG046 KG126 PG043
ЗА DELL
F Dell Latitude D420 Dell Latitude D430

Основни карактеристики

Компатибилен Бренд:
DELL
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
за координатите на географската Ширина D420 312-0443
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Сребро Сива
Тежина:
370g
Батеријата клетки:
6 Клетки
димензија:
185.3*66*20MM
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет на 4000-4400mAh
батеријата етикетата:
276.5*88.2*15.3
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди