• Обновено
4400mAh лаптоп со батерија за DELL Latitude E6400 M2400 E6410 E6510 E6500 M4400 M4500 M6400 M6500 1M215 312-0215 312-0748 312-0749

4400mAh лаптоп со батерија за DELL Latitude E6400 M2400 E6410 E6510 E6500 M4400 M4500 M6400 M6500 1M215 312-0215 312-0748 312-0749

Rating 
DEN 769.00
DEN 769.44
-0 %

Залиха
Во магацинот.

Како да се цел на батеријата?
1. Осигурете се дека батеријата е погодна за вашиот лаптоп, ве молиме да користите "Ctrl+F" за да пребарувате вашата батерија модел од Производи Опис .
2. Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца. 3. Батеријата 3.6 v & 3.7 V, 7.2 V & 7.4 V, 10.8 V & 11.1 V, 14.4 & 14.8 V се само различни параметри, но крајниот ефект е исто , сите предмети се доставени. Забелешка
1, Поради посебност на батерии, некои земји' купувачи само може да изберете продавачот за испорака
метод да ги купите нашите производи(можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.net.)
2, ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас .
3, Поштенски код 97 и 98 - во Франција не може да се испрати.
Поштенски код 35-, 07-, 38 - и Balearen, Канарските Острови, Las Palmas, Санта Круз де Тенерифе во Шпанија не може да се испрати.
Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : за dell 1 M215 312-0215 312-0748 312-0749 312-0753 312-0754 312-0910 312-0917 312-7414 312-7415 451-10583 451-10584 4 P887 C719 R DFNCH FU571 KY265 KY477 NM631 PT434 R822 G U844 G W0 X4 F Ова за dell 312-0748 батеријата е компатибилна со следниве модели : за dell за Latitude E6400 за Latitude E6400 ATG за Latitude E6400 XFR за координатите на географската Ширина E6410 за координатите на географската Ширина E6410 ATG за координатите на географската Ширина E6500 за координатите на географската Ширина E6510 за Прецизност M2400 за Прецизност M4400 за Прецизност M4500 за Прецизност M6400 за Прецизност M6500
ве молиме проверете ја вашата батерија модел, ако тоа е иста со нашата батеријата модел, тогаш тоа сигурно може да се користи за вашиот лаптоп батеријата.
Ако батеријата модел треба не се наведени погоре, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1. Предмети се испраќаат само по уплата.
2. Ние брод предмети преку поштата на воздухот mail или други експрес сервис номиниран од страна на купувачот.
3. Бесплатен превозот предмети само за одредени земји, ве молиме проверете превозот и packaing листа за детали. За испорачување мазнење и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
4. Време на испорака најмногу зависи од локалната ситуација и пост услуга.
ПРОЗОРЦИ DHL Fedex и TNT 3-7 работни дена.
EMS 5-14 работни дена
HK пост 7-21 Дена.
5. Ако ио не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
6. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе изјави како "Подарок/примерок" со ниска вредност и сите увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
7. Пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите.
8. Намалувањето, ние поддршка dropshipping. Ве молиме забелешка "dropshipping" на вашата цел забелешка.

Основни карактеристики

Компатибилен Бренд:
DELL
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
E6400
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Бренд Име:
ApexWay
Тип:
Li-Ion
означени капацитет:
5200MAH
реалниот Капацитет на:
4400mAh
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди