• Обновено
JIGU Лаптоп со Батерија За IBM ThinkPad R61 R61i T61 T61p T61u Серија(14.1 widescreen) Thinkpad R400 T400 FRU 42T5264 43R2499

JIGU Лаптоп со Батерија За IBM ThinkPad R61 R61i T61 T61p T61u Серија(14.1 widescreen) Thinkpad R400 T400 FRU 42T5264 43R2499

Rating 
DEN 1123.20

Залиха
Во магацинот.


Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија. ако не сте сигурни, можете да ме контактирате директно или оставете порака до мене во секое време!
Ова е Замена на Батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
Лаптоп Компатибилни Модели : За Lenovo
За Think Pad R61 7755 За Think Pad R61 Серија(14.1" widescreen) За Think Pad R61i 7732 За Think Pad R61i 7742 За Think Pad R61i Серија(14.1" widescreen) За Think Pad T400 2764 За Think Pad T400 2765 За Think Pad T400 6473 За Think Pad T400 7417 За Think Pad T400 Серија За Think Pad T61 1959 Година За Think Pad T61 6377 За Think Pad T61 6378 За Think Pad T61 6379 За Think Pad T61 6480 За Think Pad T61 6481 За Think Pad T61 7658 За Think Pad T61 7659 За Think Pad T61 7660 За Think Pad T61 7661 За Think Pad T61 7662 За Think Pad T61 7663 За Think Pad T61 7664 За Think Pad T61 7665 За Think Pad T61 Серија(14.1" widescreen) За Think Pad T61p Серија(14.1" widescreen) За Think Pad T61u Серија(14.1" widescreen)
Лаптоп Дел броеви :
За Lenovo
41 U3198 43 R2499 ASM 42 T4533 ASM 42 T5265 FRU 42 T4530 FRU 42 T4532 FRU 42 T4548 FRU 42 T4645 FRU 42 T5262 FRU 42 T5264

Основни карактеристики

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
t400
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Замена На Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција

Најдобри понуди