• Обновено
Apexway Црна 6600mAh 11.1 v за Acer Стремат Еден NAV50 532 532H AO532h 532G AO532G 533 UM09G31 UM09G41 UM09G51 UM09H31 UM09H36

Apexway Црна 6600mAh 11.1 v за Acer Стремат Еден NAV50 532 532H AO532h 532G AO532G 533 UM09G31 UM09G41 UM09G51 UM09H31 UM09H36

Rating 
DEN 1357.92

Залиха
Во магацинот.


Почитувани клиенти
Нашата продавница продава видови на батерии, се отвори oversea склад во
Русија , сад , Велика Британија и Австралија , а може да превоз за повеќето земји во светот. Нашите испорака
Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете продавачот за испорака метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.net. и ние и ветуваме дека стоката ќе биде пристигна на време.)
Ако сте направиле нарачка за нашите производи, ќе треба да го прифати нашиот начин на логистика, ако ум,за да не купувам тоа, ве молиме.
За долго растојание помеѓу магацин и NVOCC ние треба некое време за испорака.
Ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, само контактирајте со нас веднаш, ние ќе резервни нема ефект да помогне да се реши проблемот.
Вашето задоволство е она што ние секогаш ги извршуваат, па немојте да се отвори спорот rashly.Ви благодариме за вашата доверба. Како да се цел на батеријата?
Најдобар начин да се најде батерија ви треба е во потрага по оригинална батерија код, и спореди сликата на батеријата проверете интерфејс
Користете "Ctrl+F" за да ги барате клучните зборови од веб-сајтот
ако сè уште не може да осигурајте се дека батеријата, ве молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Повеќето од висок капацитет батерии (6600m Ah, 8800m Ah) изгледа малку convexity.
Батеријата 3.6 v и 3,7 V, 7.2 V и 7.4 V, 10.8 V и 11.1 V, 14.4 V и 14.8 V се само различни параметри, крајниот ефект е иста.
Фотографиите се за повикување само и сите производи ќе се даде приоритет со физички.
Поштенски код 35-, 07-, 38 - и Balearen, Канарските Острови, Las Palmas, Санта Круз де Тенерифе во Шпанија не може да се испрати. Поштенски код 97 и 98 - во Франција не може да се испрати.
Оваа UM09 H70 батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : за ACER UM09 G31 UM09 G41 UM09 G51 UM09 H31 UM09 H36 UM09 H41 UM09 H56 UM09 H70 UM09 H73 UM09 H75 Оваа UM09 H70 батеријата е компатибилна со следниве модели : за ACER Стремат Еден 532h се Стремат Еден 532h-2067 се Стремат Еден 532h-21b се Стремат Еден 532h-21r се Стремат Еден 532h-21s се Стремат Еден 532h-2206 се Стремат Еден 532h-2223 се Стремат Еден 532h-2242 се Стремат Еден 532h-2268 се Стремат Еден 532h-2288 се Стремат Еден 532h-2298 се Стремат Еден 532h-2309 се Стремат Еден 532h-2326 се Стремат Еден 532h-2333 се Стремат Еден 532h-2382 се Стремат Еден 532h-2406 се Стремат Еден 532h-2527 се Стремат Еден 532h-2575 се Стремат Еден 532h-2588 се Стремат Еден 532h-2594 се Стремат Еден 532h-2622 се Стремат Еден 532h-2630 се Стремат Еден 532h-2676 се Стремат Еден 532h-2727 се Стремат Еден 532h-2730 се Стремат Еден 532h-2742 се Стремат Еден 532h-2789 се Стремат Еден 532h-2806 се Стремат Еден 532h-2807 се Стремат Еден 532h-2825 се Стремат Еден 532h-2938 се Стремат Еден 532h-2942 се Стремат Еден 532h-2962 се Стремат Еден 532h-2964 се Стремат Еден 532h-2997 се Стремат Еден 532h-2 Bb се Стремат Еден 532h-2 Bb_XP316 се Стремат Еден 532h-2 Br_XP316 се Стремат Еден 532h-2 Bs се Стремат Еден 532h-2 Bs_XP316 се Стремат Еден 532h-2 Db се Стремат Еден 532h-2 Db_W7616 се Стремат Еден 532h-2 Db_W7625 се Стремат Еден 532h-2 DGb_W7625 3 G Стремат Еден 532h-2 DGr_W7625 3 G Стремат Еден 532h-2 DGs_W7625 3 G Стремат Еден 532h-2 Dr се Стремат Еден 532h-2 Dr_W7616 се Стремат Еден 532h-2 Ds се Стремат Еден 532h-2 Ds_W7616 се Стремат Еден 532h-2 Ds_W7625 се Стремат Еден 532h-B123 се Стремат Еден 532h-B123 F се Стремат Еден 532h-CBK123 G се Стремат Еден 532h-CBW123 G се Стремат Еден 532h-CPK11 се Стремат Еден 532h-CPR11 се Стремат Еден 532h-CPW11 се Стремат Еден 532h-R123 се Стремат Еден 532h-W123 се Стремат Еден 532h-W123 F се Стремат Еден 533 се Стремат Еден 533-13083 се Стремат Еден 533-13531 се Стремат Еден 533-13827 се Стремат Еден 533-13856 се Стремат Еден 533-13870 се Стремат Еден 533-13897 се Стремат Еден 533-13 DGkk_W7625 3 G Стремат Еден 533-13 Dkk се Стремат Еден 533-13 Dkk_W7325 се Стремат Еден 533-13 Dkk_W7625 се Стремат Еден 533-13 Drr се Стремат Еден 533-13 Drr_W7325 се Стремат Еден 533-13 Dww се Стремат Еден 533-13 Dww_W7325 се Стремат Еден 533-23096 се Стремат Еден 533-23227 се Стремат Еден 533-23571 се Стремат Еден 533-23923 се Стремат Еден 533-N55 Dkk се Стремат Еден 533-N55 Dkk_W7625 Ноар се Стремат Еден 533-N55 Drr се Стремат Еден 533-N55 Dww се Стремат Еден 533-N55 Dww_W7625 Блан се Стремат Еден AO533-KK3 G се Стремат Еден AO533-WW3 G
Пратката 1.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
532h 9cell
Бренд Име:
ApexWay
Батеријата Напон:
11.1 V или 10.8 V
Тип:
Li-Ion
означени капацитет:
7800mAh
реалниот Капацитет на:
6600mAh
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди