• Обновено
CNC машински алуминиумски лак стабилизатор 5, 5.3 Оз

CNC машински алуминиумски лак стабилизатор 5, 5.3 Оз

Rating 
DEN 1142.40

Залиха
Во магацинот.


Отворено CNC Алуминиумски Соединенија Лак Стабилизатор 5" 5.3 оз. 5/16-24 Функција : Алуминиум легура обработка Со резонанца тело, шок апсорпција Тежина : 5.3 унци Должина : 5 инчи Производи вклучуваат : 1 X Лак Стабилизатор

Основни карактеристики

Тип:
Лак & Стрелка Сет
Употреба:
Други
Број На Модел На:
NS015

Најдобри понуди