• Обновено
Бесплатен Превозот Професионални Фалсификувани Кујна Месар Нож Колење Boning Нож Поделба Нож Готвач Секира Eviscerate Месо Нож

Бесплатен Превозот Професионални Фалсификувани Кујна Месар Нож Колење Boning Нож Поделба Нож Готвач Секира Eviscerate Месо Нож

Rating 
DEN 595.00
DEN 1190.40
-50 %

Залиха
Во магацинот.

Име : високо-одделение Eviscerate нож Бренд : LDZ Потекло : Кина Guangdong (надворешна трговија леење) Спецификации : Должина 280mm * Ширина 20mm Нож должина 157mm Работ дебелина 2.0 mm Материјал : увезената храна одделение од нерѓосувачки челик Нето тежина : 115g Употреба : Погоден за сите видови на месо, готвена храна, зеленчук, овошје .

Основни карактеристики

Тип:
Ножеви
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
23658
Бренд Име:
Liang Da
Нож Тип:
Boning Ножеви

Најдобри понуди