• Обновено
1/3 bjd ZAK humains ау charme livraison yeux sd bjd кукла роденденски подарок за да испратите трепките

1/3 bjd ZAK humains ау charme livraison yeux sd bjd кукла роденденски подарок за да испратите трепките

Rating 
DEN 6768.00
DEN 9024.00
-25 %

Залиха
Во магацинот.

(Внимание : не вклучува облека и обувки,не вклучува перики и чевли) Треба шминка ве молиме да ги купите овој линк, благодарам you!https : //ru.aliexpress.com/store/product/bjd-bjd-Generation-makeup-makeup-makeup-pastels-bjd-bjd-Tizhuangshoupei-Airbrush-costs/1113898_32714389738.html?spm=2114.8147860.0.0.ABCq Tm

Основни карактеристики

боја:
Нормална кожа, кожа тен
Големина:
No makeup
Тип На Објект:
Кукли
Тип:
Моден Кукла
Тема:
Филм & TV
Пол:
Девојки
Материјал:
Смола
Бренд Име:
luodoll
Број На Модел На:
01
Карактеристики:
DIY Играчка,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
72cm
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Форма:
1/3

Најдобри понуди