• Обновено
Новиот doll облека Носат одговара 43cm Бебе Родено zapf Деца најдобри Роденденски Подарок(само продаде облека)m24

Новиот doll облека Носат одговара 43cm Бебе Родено zapf Деца најдобри Роденденски Подарок(само продаде облека)m24

Rating 
DEN 172.00
DEN 239.52
-28 %

Залиха
Во магацинот.


1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее. Затоа ,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Кошули & Блузи
Пол:
Девојки
Материјал:
Платно
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
43CM
Број На Модел На:
M24
Тип:
Додатоци

Најдобри понуди