• Обновено
Мини куклена куќа Три црвени шише капи брашно Ribes мини слатки додатоци за мебел

Мини куклена куќа Три црвени шише капи брашно Ribes мини слатки додатоци за мебел

Rating 
DEN 225.60

Залиха
Во магацинот.


Опис :
материјал : Дрво
Големина : Шише 2,2 см Висина со дијаметар од 1,5 см брашно
Објектот вклучуваат : Оваа цена е само 3 шишиња pices
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница
Во комбинација испорака
Ние не се во комбинација за испорака. Од втората точка сте го купиле во мојата продавница, го одземе еден dollor превозот ракување секоја цена. На пример, ако сте го купиле 3 објектот, вкупната цена одбие ; купи 5 објектот, вкупната цена одбие
Можете да платите за ставките директно. Јас ќе ви вратат во комбинација испорака цена за вас наскоро. Или ќе го поставите цел, но не се плаќаат, и да чекаат за мојата сметка. Нормално, ќе ви го испратам фактура во еден ден.
За превозот време :
Предмети ќе биде испорачуван trackable Кина пост парцела Во 2 работни дена по вашата исплата,
превозот време може да се земе за 7-15 работни дена за САД ,
По 15-20 дена во други земји.
Опис :
материјал : Квалитетни Керамички
Големина : Teapot висока 2.4 СМ, висок 1.8 CM првенство ширина 1.8 CM, десерт антена долга 1,5 СМ, должина 1.3 СМ чинијата
Објектот вклучуваат : Оваа цена е само 4 десерт плочи 4 чинии 4cups 1milk лименки на шеќер во сад на teapot
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница
Во комбинација испорака
Ние не се во комбинација за испорака. Од втората точка сте го купиле во мојата продавница, го одземе еден dollor превозот ракување секоја цена. На пример, ако сте го купиле 3 објектот, вкупната цена одбие ; купи 5 објектот, вкупната цена одбие
Можете да платите за ставките директно. Јас ќе ви вратат во комбинација испорака цена за вас наскоро. Или ќе го поставите цел, но не се плаќаат, и да чекаат за мојата сметка. Нормално, ќе ви го испратам фактура во еден ден.
За превозот време :
Предмети ќе биде испорачуван trackable Кина пост парцела Во 2 работни дена по вашата исплата,
превозот време може да се земе за 7-15 работни дена за САД ,
По 15-20 дена во други земји.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Dollhouses
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не дозволувајте деца да си играат сами да се спречи phagocytosis
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
Дрво
Димензии:
H 2,2 СМ
Број На Модел На:
CCM1238

Најдобри понуди