• Обновено
BJD Кукла патентите рачно изработени материјали отворање автоматско патент cardigan

BJD Кукла патентите рачно изработени материјали отворање автоматско патент cardigan

Rating 
DEN 530.00
DEN 564.00
-6 %

Залиха
Во магацинот.

детали за производот
BJD Кукла патентите рачно изработени материјали отворање автоматско патент cardigan
боја : whtie; црна
големина : 26 см должина

Основни карактеристики

боја:
Бела, Црна, две бои се меша
Големина:
One Size
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Димензии:
Должина 26cm
Форма:
1/3
BJD/SD Атрибут:
Облекување Одржување
Број На Модел На:
Должина 26cm
Бренд Име:
azdudu
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Тип:
Додатоци
боја:
бела , црна
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Големина:
L, M
Име:
BJD Кукла патентите рачно изработени материјали отворање автоматско патент cardigan

Најдобри понуди