• Обновено
На frocks беа опфатени во sequins за Zapf е 43cm кукла фустан најдобар Божиќ подарок b84

На frocks беа опфатени во sequins за Zapf е 43cm кукла фустан најдобар Божиќ подарок b84

Rating 
DEN 115.00
DEN 143.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Мода се облекуваат, погоден за 43inch Zapf, најдобар Божиќ подарок b84
Опис
Гледате нова симпатична се Облекуваат на кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.
само ќе изгледа како на сликата. Објектот само за облека. Тоа не е вклучуваат кукли. Плаќање
Прифаќаме само alipay Зачувам само онлајн плаќање ние го прифаќаме. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди сметка пред наддавање. Превозот
Ве молиме да забележите дека објектот се наоѓа во Кина, ќе биде потребно време да стигне до вас. Ние можеме да брод на објекти за целиот свет. Нашите приоритетни превозот метод на сад е USPS, што обично трае околу 10 до 15 дена да се дојде до вас. Ако сте надвор од НАС, тоа ќе биде пристигна во рок од 5 недели. Контактирајте Со Нас
Сето она што го направи, е да се направи сте задоволни, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни ме или напушти ме порака. Ви благодариме!
Внимание :
Според разлика на осветлување и го следи поставување, вистински производ може да имаат малку боја разлика во сликата.ви благодариме за разбирањето!
Добредојдовте направите dropshipping и трговија на големо, повеќе попуст за вас, доколку количината е голем, и ќе се избере најдобриот превозот начин за бесплатно за вас!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
b84
Бренд Име:
ZWSISU
Форма:
1/3
BJD/SD Атрибут:
Западен стил се Облекуваат
Mfg Серија Број:
Моден
Предупредување:
>5 monthes
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Димензии:
43inch

Најдобри понуди