• Обновено
Бесплатен Превозот! Пастирски Стил Дрвени Зелена Птица Пее Ѕид Закачалка Креативни Ѕид Кука за Детска Соба Птица Кука Ѕид Оркестарот

Бесплатен Превозот! Пастирски Стил Дрвени Зелена Птица Пее Ѕид Закачалка Креативни Ѕид Кука за Детска Соба Птица Кука Ѕид Оркестарот

Rating 
DEN 767.00
DEN 816.00
-6 %

Залиха
Во магацинот.


Дрвени Пеење Птица ѕид закачалка
Големина на : 48*12*3.5 CM
Материјал : дрвени
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Основни карактеристики

Тип:
Куки & Шини
Број На Модел На:
3 кука
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Дрво

Најдобри понуди