• Обновено
1pcs кучиња, мачки Божиќ мода се облекуваат куќи за есен зима принцеза се облекуваат outwear кутре дуксери миленичиња куче костим

1pcs кучиња, мачки Божиќ мода се облекуваат куќи за есен зима принцеза се облекуваат outwear кутре дуксери миленичиња куче костим

Rating 
DEN 278.00
DEN 292.32
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Големина : XS облека должина 20cm градите 32cm S облека должина 25cm градите 38cm М облека должина 29cm градите 44cm L облека должина 35cm градите 50cm
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање
Ние Поддршка на големо.Ако количина е повеќе од 10 парчиња.(може да се меша стил, боја, големина )Можете да контактирате со нас.даде најмногу ви поволна цена за вас

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Есен/Зима
Материјал:
--==
Шема:
како слики

Најдобри понуди