• Обновено
Евтини обичај челик куче ознаки ниска цена обичај празно двострано високи полски куче ознака топла продажба нерѓосувачки челик куче ознаки

Евтини обичај челик куче ознаки ниска цена обичај празно двострано високи полски куче ознака топла продажба нерѓосувачки челик куче ознаки

Rating 
DEN 7258.00
DEN 8640.00
-16 %

Залиха
Во магацинот.


Глобални клиенти да мапа/ примерок обичај прави на сите видови на метални производи.
(Ние немаме минимум за барањата граница.Вие само треба некој производ, ние можеме да произведуваат за вас.)
1) Големина : различна големина како по клиенти барање
2) Дизајн : ОЕМ дизајни се добредојдовте
3) Процес : Печат бакар / месинг / со тешко глеѓ боја исполнет ( имитација тешко глеѓ боја ),
со или без епоксидна domed,Гравирани месинг/нерѓосувачки stel/Алуминиум,
Печатени месинг/нерѓосувачки челик/алуминиум
4) Позлата : Може да биде злато , никел , бакар , црн никел и антички завршувањето
5) Боја : Сите бои се avaielable
6) Прилог : Разни видови на монтирање на задната страна
7) Минимална Количина : Без минимален лимит за било која нарачка
8) Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди
9) Опис : Широко се користи како модни додатоци се применува на apparels, облека, облека,
униформи, панталони, панталони ,капи.кеси и така натаму!
10) Примерок време : 3-5 дена
11) најголемиот Дел на олово-time : 10days
12) начин на Плаќање : Paypal може да биде прифатливо
БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРОЦИ може да бидат испратени на барање. Повик мене, ајде да зборуваме повеќе!

Основни карактеристики

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Неверојатна
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
ѓердан
is_customized:
Yes

Најдобри понуди