• Обновено
Бразил природен кварц кристали Huang Fajing светлина исцелување третман

Бразил природен кварц кристали Huang Fajing светлина исцелување третман

Rating 
DEN 9071.52

Залиха
Во магацинот.


Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 76g Должина 63mm Ширина 31mm Hight 24mm
Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број).
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена.поевтино и побрзо)
2. Воздухот превозот (Ер превозот трае околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена.најбрзиот, но многу скапи)
4. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа.
Политика На Враќање
* Ако не сте целосно задоволни, pls контактирајте ме веднаш. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени.
Услови
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари.
Јас испраќаат пакетите од Кина Пост. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата. Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Основни карактеристики

Тип:
кристал почвата
is_customized:
Yes

Најдобри понуди