• Обновено
Lomonling 3 бои свежи жена лесна тело sculpting триаголник долна облека висока половината стомакот пластична тело модални чипка работ

Lomonling 3 бои свежи жена лесна тело sculpting триаголник долна облека висока половината стомакот пластична тело модални чипка работ

Rating 
DEN 199.00
DEN 220.80
-10 %

Залиха
Во магацинот.

Големина : сите големина Половината : 50-85cm Панталони Должина : 30cm Препорачува тежина : 85-130 фунти

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Пораст Тип:
Висок Пораст
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Материјал:
Модални
Бренд Име:
Lomonling
Материјал Состав:
mnodal
Гаќи Тип:
Кратко
Број На Модел На:
S001

Најдобри понуди