• Обновено
ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА КРАЛСКИОТ ЈАПОНСКИ ARISAKA ТИП 38 КОЖА МУНИЦИЈА ТОРБА ТОРБИЧКА СЛУЧАЈ-33917

ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА КРАЛСКИОТ ЈАПОНСКИ ARISAKA ТИП 38 КОЖА МУНИЦИЈА ТОРБА ТОРБИЧКА СЛУЧАЈ-33917

Rating 
DEN 1070.00
DEN 1175.52
-9 %

Залиха
Во магацинот.


ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА КРАЛСКИОТ ЈАПОНСКИ ARISAKA ТИП 38 КОЖА МУНИЦИЈА ТОРБА ТОРБИЧКА СЛУЧАЈ-33917
Точни репро втората светска војна Кралскиот Јапонски Arisaka Тип 38 кожа муниција торба торбичка случај, направени од кожа.
Dimention : 6 3/4" X 3 1/2" X 2 3/4"
Нето Тежина : 0.182 kg
Сликата може да биде малку поинаква нешто во боја од производот ќе добиете како резултат на различните монитор. Ве молиме да се свесни пред наддавање.

Основни карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Оружје И Оклоп
Знаци:
Унисекс
Материјал:
PU

Најдобри понуди