• Обновено
Жените Опаѓањето на Стапчиња Headwear Нови DIY Риба Форма Легура Тиара Pendant Нација Ретро Barrette Накит Додатоци Подарок F008

Жените Опаѓањето на Стапчиња Headwear Нови DIY Риба Форма Легура Тиара Pendant Нација Ретро Barrette Накит Додатоци Подарок F008

Rating 
DEN 192.00
DEN 225.12
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Жените Опаѓањето на Стапчиња Headwear 2016 Година Нови DIY Риба Форма Легура Ахат Pendant Нација Ретро Barrette Накит Додатоци Подарок F008
(1) Пакување : 100% Сосема Нов (2) Боја : Multicolor (3) Тежина : Околу 25g (4) Големина : Должина околу 13cm (5.12 инчен) ;Pendant за 7cm (2.75 инчи) (5) Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. (6) ве Молиме имајте во предвид : Грешка на 1-2 cm или помалку е нормалниот опсег.Големината е само за референца,ве молиме да не се фокусира на тоа.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Косата Стапови
Стил:
Романтични
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
F008
Објектот:
Жените Опаѓањето На Стапчиња
боја:
multicolor
Должина:
About 13cm (5.12inch)
Pendant:
За 7cm (2.75 инчи)
Тежат:
За 25g
Стил:
Убава, Бохемски, Романтичен
категорија:
жените headwear
припаѓаат:
Боб & Накит & Додатоци

Најдобри понуди