• Обновено
Нови Жените Опаѓањето на Стапчиња Headwear Ознаки DIY Tassel Тиара Дрво Ретро Накит Hairpin Додатоци Девојка Подароци BF05

Нови Жените Опаѓањето на Стапчиња Headwear Ознаки DIY Tassel Тиара Дрво Ретро Накит Hairpin Додатоци Девојка Подароци BF05

Rating 
DEN 184.00
DEN 216.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Купи повеќе од 2 парчиња, се 3% OFF попуст !!!
2016 година Нови Жените Опаѓањето на Стапчиња Headwear Ознаки DIY Tassel Ахат Сирена Дрво Ретро Накит Hairpin Додатоци Девојка Подароци BF05 (1) Пакување : 100% Сосема Нов (2) Боја : Кафена (3) Тежина : Околу 15g (4) Големина : Должина околу 12cm (5) Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. (6) ве Молиме имајте во предвид : Грешка на 1-2 cm или помалку е нормалниот опсег.Големината е само за референца,ве молиме да не се фокусира на тоа.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
BF05
Тип:
Косата Стапови
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Никој
Објектот:
Жените Опаѓањето На Стапчиња
боја:
Браун
Должина:
About 12cm
Тежат:
за 15g
Стил:
Убава, Бохемски, Романтичен
категорија:
жените headwear
припаѓаат:
Боб & Накит & Додатоци

Најдобри понуди