• Обновено
Децата бебе деца додатоци еластична headband НЕПРИЈАТЕЛ венчиња бебе headbands 100pcs/многу бесплатен превозот

Децата бебе деца додатоци еластична headband НЕПРИЈАТЕЛ венчиња бебе headbands 100pcs/многу бесплатен превозот

Rating 
DEN 731.00
DEN 859.20
-15 %

Залиха
Во магацинот.

1pc Капчиња цевка на врвот туту врвот 6inch капчиња headband девојки pettiskirt туту блузи бесплатен превозот САД$ 2.99 /парче
1pc Капчиња цевка на врвот туту врвот 9inch капчиња headband девојки pettiskirt туту блузи бесплатен превозот САД$ 3.99 /парче
1pc Капчиња цевка на врвот туту врвот 12inch капчиња headband девојки pettiskirt туту блузи бесплатен превозот САД$ 5.99 /парче
1pc Капчиња цевка на врвот туту врвот 10inch капчиња headband девојки pettiskirt туту блузи бесплатен превозот US$ 4.99 /парче
Бесплатен превозот 100pcs/многу DIY цвет БЕЗ КЛИП/ Сатен Лента Multilayers Цвет Со Бисер /Девојка Коса Додатоци US$ 28.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот 20pcs/многу Деца Chiffon Зголеми Цвет Лакови/Бебе дете девојки Коса Додатоци за Коса Лакови DIY Коса додатоци US$ 19.00 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен превозот 40pcs/многу Деца Chiffon Зголеми Цвет Лакови/Бебе дете девојки Коса Додатоци за Коса Лакови DIY Коса додатоци US$ 21.60 /многу
40 парчиња / многу
Бесплатен превозот 40pcs/многу Коса додатоци /Балерина цвеќиња /Стара Chiffon Цвеќиња за Коса Лакови DIY Коса додатоци US$ 34.30 /многу
40 парчиња / многу
Децата бебе деца додатоци еластична headband НЕПРИЈАТЕЛ венчиња бебе headbands 100pcs/многу бесплатен превозот
Ве молиме, Напишете ја вашата нарачка детали во коментари кога ќе нарачки
ние се обидуваат најдобро да ви ги понудиме најдобрите производи во добра состојба и најниски цени и со брза достава во sevices .
Мин. цел : 1 број=100 компјутери
Големина : headband ширина : 1.5 cm,
Должина : 15cm ,еластична ( за 0 -10 години)
Боја : 12 бои
Пакување : 100pcs во една OPP вреќа
Ве молиме оставете порака за нас, кажи ни бојата број кој треба да го нарачате. Можете да ги собереш на бои.
(Како што се : #1 : 5pcs ,#9 : 10pcs.. )
Ако не остави порака за нас,да ни кажете кои бои ќе треба да нарачате. Ние ќе испрати headbands да сте во мешани бои,во ramdom.
Ви благодариме за вашето разбирање и помош.
Плаќање :
Ве молиме Љубезно се плати во рок 48 часа. Ако не се плати во рок 48 часа, или контактирајте со нас да направи плаќање аранжмани, јас ќе ве контактираме во врска со вашата неплаќање.Ве молиме, САМО ПОНУДАТА, АКО ПЛАНИРАТЕ ДА се ПЛАТИ.
Превозот :
Ние брод на ден ,така да вашиот предмет ќе изгасне веднаш по приемот на плаќање или следниот ден.Секогаш во рок од 24 часа, освен ако тоа е Празник/сабота/недела.Ние ќе ви каже на следење на број откако ќе се испраќаат кошули за вас. Ние ќе брод кошули од Кина Пост.Ве молиме почекајте за тоа трпеливо.
Но ако цел износ повеќе отколку . Ние ќе брод од страна на EMS или DHL бесплатен превозот кои ќе пристигнат од 3-7 работни дена.
некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Purchass Белешки
Наплата Политика :
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект.

Основни карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Возраст Опсег:
3M,12M,18 МИЛИОНИ,24M,9M,6M
Бренд Име:
momtutus
Број На Модел На:
PJ007
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
Косата Панделки
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Материјал:
Микрофибер
цвет бебе headband:
бебе hairband
Коса Додатоци:
Бебе еластична headbands
Бебе еластична headbands бебе hairband:
децата бебе додатоци еластична headband
Децата Коса Панделки elastc headband:
бебе headbands
еластична headbands:
Лак за коса

Најдобри понуди