• Обновено
100pcs/многу НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ Пати во Текот Еластична Сјај ЗА Коса Врски Хривнија Wristbands за девојка конска опашка Носителот Коса Додатоци

100pcs/многу НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ Пати во Текот Еластична Сјај ЗА Коса Врски Хривнија Wristbands за девојка конска опашка Носителот Коса Додатоци

Rating 
DEN 1008.00
DEN 1344.00
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Висок Квалитет И Ниска Цена & Factry Директни & Брза Испорака & Најдобра Услуга
Точка Име : Хипи Коса Вратоврска
Големина : 4"
pls забелешка боја и количеството што го сакате, или предмети ќе ви бидат пратени по случаен избор.
Предмети Слики
Плаќање
1).Плаќањето мора да се изврши во рок од 72 часа од нарачката.
2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3).Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
4).Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па pls ни даде право адреса.
Испорака
1).Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2).Ние често брод предмети преку EMS,DHL,UPS-от,FEd EX,ТНТ,Кина пост,Хонгконг пост.
3).EMS изразат испорака обично се 5~10 работни дена зависни до дестинацијата,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ експрес испорака обично се 3~5 работни дена зависни до дестинацијата.
4).Ние не се одговорни за било каква несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Попуст
Ние нудиме повеќе попуст на голема цел,ако сте заинтересирани за купување на повеќе предмети или голема количина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Политика за наплата
1).Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
2).Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија, пакување работи и други трошоци.
3).Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Повратни информации
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.За жал,ако се планира да ни даде неутрален/ негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас,ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот.
Ве молиме имајте на ум
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време ако имате било какви прашања пред купувањето, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 24 часа,но поради времето различни,ве молиме, напишете детали информации или прашања за нашиот e-mail,добра комуникација, ќе се избегне несреќа.
Ние агент за многу од производителите на производот,ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производите,ниска цена,брза испорака и одличен клиенти услуга.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairbands
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
непријател

Најдобри понуди