• Обновено
Децата Chiffon Зголеми Цвет Коса Лакови Бебе дете девојки DIY Коса додатоци 20pcs по многу

Децата Chiffon Зголеми Цвет Коса Лакови Бебе дете девојки DIY Коса додатоци 20pcs по многу

Rating 
DEN 830.00
DEN 912.00
-9 %

Залиха
Во магацинот.

1pc Капчиња цевка на врвот туту врвот 9inch капчиња headband девојки pettiskirt туту блузи бесплатен превозот САД$ 3.99 /парче
1pc Капчиња цевка на врвот туту врвот 6inch капчиња headband девојки pettiskirt туту блузи бесплатен превозот САД$ 2.99 /парче
1pc Капчиња цевка на врвот туту врвот 10inch капчиња headband девојки pettiskirt туту блузи бесплатен превозот US$ 4.99 /парче
1pc Капчиња цевка на врвот туту врвот 12inch капчиња headband девојки pettiskirt туту блузи бесплатен превозот САД$ 5.99 /парче
Бесплатен превозот 100pcs/многу DIY цвет БЕЗ КЛИП/ Сатен Лента Multilayers Цвет Со Бисер /Девојка Коса Додатоци US$ 28.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот 30pcs/многу Бебе Headbands со Chiffon се Зголеми Лакови Бебе Лак Цвеќиња Headband/бебе девојка деца Headbands US$ 29.99 /многу
30 парчиња / многу
Бесплатен превозот 40pcs/многу Коса додатоци /Балерина цвеќиња /Стара Chiffon Цвеќиња за Коса Лакови DIY Коса додатоци US$ 34.30 /многу
40 парчиња / многу
Бесплатен превозот 40pcs/многу Деца Chiffon Зголеми Цвет Лакови/Бебе дете девојки Коса Додатоци за Коса Лакови DIY Коса додатоци US$ 21.60 /многу
40 парчиња / многу
Бесплатен превозот 20pcs/многу Деца Chiffon Зголеми Цвет Лакови/Бебе дете девојки Коса Додатоци за Коса Лакови DIY Коса додатоци
Ве молиме, Напишете ја вашата нарачка детали во коментари кога ќе нарачки
ние се обидуваат најдобро да ви ги понудиме најдобрите производи во добра состојба и најниски цени и со брза достава во sevices .
На оваа листа се Само лакови за Коса. Не клипови во задниот дел на лакови , не се вклучуваат headbands.
Мин. цел : 1 lot=20 компјутери
Коса поклон Големина : 7.5 cm Должина
Боја : 12 бои
Пакување : 10pcs во една OPP вреќа
Ве молиме оставете порака за нас, кажи ни бојата број кој треба да го нарачате. Можете да ги собереш на бои.
(Како што се : #1 : 5pcs ,#9 : 10pcs.. )
Ако не остави порака за нас,да ни кажете кои бои ќе треба да нарачате. Ние ќе испрати headbands да сте во мешани бои,во ramdom.
Ви благодариме за вашето разбирање и помош.
Плаќање :
Ве молиме Љубезно се плати во рок 48 часа. Ако не се плати во рок 48 часа, или контактирајте со нас да направи плаќање аранжмани, јас ќе ве контактираме во врска со вашата неплаќање.Ве молиме, САМО ПОНУДАТА, АКО ПЛАНИРАТЕ ДА се ПЛАТИ.
Превозот :
Ние брод на ден ,така да вашиот предмет ќе изгасне веднаш по приемот на плаќање или следниот ден.Секогаш во рок од 24 часа, освен ако тоа е Празник/сабота/недела.Ние ќе ви каже на следење на број откако ќе се испраќаат кошули за вас. Ние ќе брод кошули од Кина Пост.Ве молиме почекајте за тоа трпеливо.
Но ако цел износ повеќе отколку . Ние ќе брод од страна на EMS или DHL бесплатен превозот кои ќе пристигнат од 3-7 работни дена.
некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Тоа може да биде до 30-45 работни дена.

Основни карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Бренд Име:
momtutus
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Микрофибер
Тип:
Косата Панделки
Број На Модел На:
PJ003
Косата Лакови DIY Коса додатоци:
Косата Лакови DIY Коса додатоци бебе hairband
Коса Додатоци:
бебе еластична headbands коса додатоци
цвет коса, лак:
Цвет коса, лак за коса додатоци
diy коса додатоци:
DIY Коса додатоци бебе коса, лак
Стара цвет коса, лак:
Лак за коса

Најдобри понуди