• Обновено
На мало со Нови Кристал Headband за малку Девојка Коса Додатоци Мода Новородените деца Кристал Headbands 6pcs/многу Бесплатен Превозот

На мало со Нови Кристал Headband за малку Девојка Коса Додатоци Мода Новородените деца Кристал Headbands 6pcs/многу Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 129.00
DEN 252.00
-49 %

Залиха
Во магацинот.

На мало со Нови Кристал Headband за малку Девојка Коса Додатоци Мода Новородените деца Кристал Headbands 6pcs/многу Бесплатен Превозот
К о л о рс : мулти( може да се избере бои,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате. )
количина : 6 компјутери/многу
Ви благодариме за шопинг! Плаќање 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на ставањето на вашите цел 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност обвинети од нивната земја на Превозот и да го предадете 1. Предмети нормално ќе се despatched во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти 2. Ве молиме бидете сигурни дека Бродот-Да се обратам за внесување во текот на исходот е точно. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси Наплата Размена на Само 1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот 2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети Повратни информации 1. Ако се е во ред, ве молиме да дадете 4-5 ѕвезди повратни информации 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Број На Модел На:
al172
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Геометриски
боја:
Слики
Повод:
Туризмот спомен, свадба,Подароци, Партија
Стил:
Прекрасна
Производен Метод:
Рачно изработени
Пакет:
Opp Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Шаблон Тип:
Кристал
Материјал:
Chiffon
Пол:
новороденче и девојка
Големина:
бесплатни големина

Најдобри понуди