• Обновено
Се меша бојата се мешаат модели случајно 100pcs во комбинација Пластични копчиња за шиење облека за деца

Се меша бојата се мешаат модели случајно 100pcs во комбинација Пластични копчиња за шиење облека за деца

Rating 
DEN 164.00
DEN 186.24
-12 %

Залиха
Во магацинот.


Главната Вовед
Копчиња за занает,DIY,шиење итн.
Мешани комбинирани Копчиња.
@Меша толку многу форми како е можно.
како и обично,состојбата е за 30styles меша.
@ние ќе пак, обликот и бои по случаен избор.
@ако сакате да изберете форма или бои,ве молиме контактирајте ме пред превозот.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-25 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
Најлон
Техника:
Боење
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
Микс-Се Комбинираат
Бренд Име:
ZOTFEL

Најдобри понуди