• Обновено
24L balck боја копчето diy 2 дупки смола копчето за babay леб играчка копчето

24L balck боја копчето diy 2 дупки смола копчето за babay леб играчка копчето

Rating 
DEN 321.60

Залиха
Во магацинот.


Материјал : смола
Големина : 24 L(15.24 mm) 1 инч=25.4 mm 1mm=0.0393 инчен
Боја : црна
за Големината ,имаме големина : 14 L 16 L, 18 L,20 L,24 L,28 L,30 L,32 L,36 L,40 L,различна големина, имаат различни цена,
ако ви треба други големина,што може да ми даде порака.
за боја : јас имам црна,ако треба друга боја,сте само ми даде боја број(TPX број),се разбира, ако треба злато, сребрена, црна пиштол, јас може да се направи на сите
Ќе бренд име може да се изгравирани на копчето површината,ако имате desgin,можете да им даде на мене порака

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Опфатени
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
24L
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Големина:
24L(15.24mm)

Најдобри понуди