• Обновено
МЕШАН МОДЕЛ Смола Копчиња 150pcs Занаети Копчето Мешана Боја Накит Додаток

МЕШАН МОДЕЛ Смола Копчиња 150pcs Занаети Копчето Мешана Боја Накит Додаток

Rating 
DEN 191.52

Залиха
Во магацинот.


ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
(I)
Точка Законик :
H0157
(II)
Објектот големина на :
МЕШАН МОДЕЛ
(III)
Боја :
Околу 10 бои,Мешани колку што е можно повеќе.
Боите од слики главно за референца.
можеби некои бои не во слики.
(IV)Материјал :
СМОЛА
(V)Слики :
Сликите се сите од вистинска предмети.можеби тоа покажува малку поинаква како предметите,ве молиме да се разбере.
(VI)
Други
Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,
ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.
ПЛАЌАЊЕ
(Јас)ја прифатиме плаќање начин на aliexpress.
(II)плаќање прашање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
(III) За нарачки повеќе од $200,ние ќе ги обезбедат најдобрите попуст .
ПРЕВОЗОТ
(I)На бесплатен превозот од Кина Пост ќе се 7-25 дена за испорака.
(II) DHL,FEDEX,EMS и посебни couriers ќе трае 3-7 дена за испорака.(III)ќе се побара посебна курирска линии за некои специјални земји.
(IV)наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна веднаш.
ПОТВРДА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
(I)ве Молиме љубезно се земе време да се потврди нарачки сте го добиле.
(II)ве Молам, ве молиме оставете ја вашата повратна информација за аукции заврши.
(III)ве Молиме љубезно шопинг повторно назад во иднината!

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
бисер
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Декорација:
Монистра
Пластични Тип:
Смола
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
H0157
Бренд Име:
ZOTFEL
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди