• Обновено
300pcs/многу Scrapbooking смола копчиња мешани Случајно бебето деца облека копчиња

300pcs/многу Scrapbooking смола копчиња мешани Случајно бебето деца облека копчиња

Rating 
DEN 333.00
DEN 378.24
-12 %

Залиха
Во магацинот.


Главната Вовед
Копчиња за занает,DIY,шиење итн.
Мешана смола Копчиња.
6mm-15mm,повеќето од нив се 10мм-12.5 mm.
@Меша толку многу форми како е можно.
како и обично,состојбата е за 40styles меша.
@ние ќе пак, обликот и бои по случаен избор.
@ако сакате да изберете форма или бои,ве молиме контактирајте ме пред превозот.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-25 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
бисер
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
Микс-flatback
Бренд Име:
ZOTFEL
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди