• Обновено
2 парчиња Црна, Беж Пластични Автомобил сигурносен Појас Затка Проред Граница Тока за Каиш Retainer Seatbelt Стоп Копчето за Безбедност на Делови за Автомобили

2 парчиња Црна, Беж Пластични Автомобил сигурносен Појас Затка Проред Граница Тока за Каиш Retainer Seatbelt Стоп Копчето за Безбедност на Делови за Автомобили

Rating 
DEN 20.00
DEN 24.00
-17 %

Залиха
Во магацинот.


2 парчиња/set Пластични Универзална сигурносен Појас Носителот Затка Тока Стоп Копчето Fastener Опис :
Опис на производот : Зелена и животната средина пријателски, fireproofing и пламен retardant, изолација, анти-корозија Боја : црна, беж сива Материјал : пластични Инсталација дупка со дијаметар : за 2.9 mm Орев дијаметар : за 15.44 mm Апликација : универзална Настава : се Топи истакна дел во станот преку еден железо жица по closuring на тока. Пакет се вклучени :
2 парчиња x Затка
Добредојдовте на нашата продавница!
За Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Основни карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Snap Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
појас затка
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Тип На Производ:
Копчиња

Најдобри понуди