• Обновено
800pcs 13mm 2 Дупки Шарени Ѕвезда копчиња за занает шиење scrapbooking дрво занает копчиња трговија на големо

800pcs 13mm 2 Дупки Шарени Ѕвезда копчиња за занает шиење scrapbooking дрво занает копчиња трговија на големо

Rating 
DEN 475.00
DEN 527.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Bakelite
Боја
Мешана боја(Случаен)
Количина
800pcs/многу
( 350pcs, ве молиме кликнете на " ";
100pcs, ве молиме кликнете на "" )
Околу Големина
13mm
Конверзија
1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен
Точка Бр.
B0106m-046
Употреба
Одговара за шиење cutton или лен облека,деца облека,украсни работи или други занаетчиски DIY.
Други слични копчиња :
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Mesh
Функција:
Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Обоена
Материјал:
bakelite
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Ѕвезда
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
B0106m-046
is_customized:
Yes
боја:
Мешана боја (Случаен)
Големина:
13mm

Најдобри понуди