• Обновено
80 поставува на пакетот.Метал сликарство Snap. Памучна јакна кожа монета чанта. Snap копчиња. предвремените на копче. Метал Прилепува

80 поставува на пакетот.Метал сликарство Snap. Памучна јакна кожа монета чанта. Snap копчиња. предвремените на копче. Метал Прилепува

Rating 
DEN 424.00
DEN 460.80
-8 %

Залиха
Во магацинот.


започнете
крајот
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Број На Модел На:
SHK-WZ
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој

Најдобри понуди