• Обновено
Луција занаети 12pcs/48pcs 12mm 2-Дупки Розова Цвет Копчиња Смола DIY За Шиење Облека Копчето Scrapbooking Додатоци 13021207

Луција занаети 12pcs/48pcs 12mm 2-Дупки Розова Цвет Копчиња Смола DIY За Шиење Облека Копчето Scrapbooking Додатоци 13021207

Rating 
DEN 28.00
DEN 28.32
-1 %

Залиха
Во магацинот.


Луција занаети 12pcs/48pcs 12mm 2-Дупки Розова Цвет Копчиња Смола DIY За Шиење Облека Копчето Scrapbooking Додатоци 13021207
Име : Цвет Смола Копчиња
Материјал : Смола
Големина : 12mm
Пакување : 12pcs/многу 48pcs/многу
Напомена :
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ :
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме да не?т остави нас ? Негативни?или? Неутрални?повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
13021207
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
Боење
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Луција занаети
Декорација:
Никој
Обликот:
Цвет
Пакет:
48pcs/многу 12pcs/многу
Големина:
12mm

Најдобри понуди