• Обновено
DC-12V ВАЛУТНА-2812 13.56 MHZ RIFD вградени влезот guard контролер, контрола на пристап модул, далечински регистрирани корисници+10pcs IC card

DC-12V ВАЛУТНА-2812 13.56 MHZ RIFD вградени влезот guard контролер, контрола на пристап модул, далечински регистрирани корисници+10pcs IC card

Rating 
DEN 1322.00
DEN 1392.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Оваа цел :
1 контрола(вклучуваат reomter)
10pcs IC keyfob картичка(13.56 MHZ)
Ако треба 125 KHZ, -5 USD
Производ синопсис :
ВО странска валута - 2812 - e IC вградени влезот guard е специјално дизајнирани за електрични вратата брава и системот за безбедност и мулти-функција на унапредување повеќе интелигентни вградени влезот стража, комуникацијата помеѓу главната и домаќин, ВО странска валута - 2812 - e поддршка индукција card (картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА, MF1 EM компатибилност е компатибилен со IC card, се КРИЕШЕ формат лична карта) за да ја отвори вратата за далечинска контрола, безжичен далечински управувач за да го отворите вратата, ФК - 2812 - e програмирање поставување во инфраред тастатура директно, лесен за ракување, едноставен за користење, висока безбедност. Додадете картичка, да ги отстраните картичката функција, yucca избришете картичка е погодно; ВАЛУТНА - 2812 - e корисници капацитет до 21000 (стандард 1000 корисници), блок на EEPROM меморија, спаси десет години, без губење на информациите.
Технички параметри :
Работен напон : DC9-15 v
Работна струја :
Работна влажност : 10-90%
Читање на ветер :
Индукција на далечина : 0-80 - мм
Контрола излез : матични јазол реле излез, максимална струја 3
Продолжување на корисникот капацитет : 1000 сетови (21000)
Надвор од вратата прекинувач : поддршка
Картичка за пристап и гласи : поддршка
Магнетна врата аларм : поддршка
Интегрирани оган : поддршка
Мајката картичка управување со : поддршка
Податоци за резервна копија : поддршка
Безжичен далечински управувач : поддршка
Аларм за излез : поддршка
Offline operation : поддршка
Безжичен далечински управувач : поддршка 315 MHZ безжичен далечински управувач за да го отворите вратата
На картичката,-издавање на опрема : инфрацрвен далечински управувач, мајката картичка hairpin
Изглед, големина : 90 mm долга, широка 55 mm, 16 mm висок

Основни карактеристики

Бренд Име:
YOAA
Ветер:
Никој
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Број На Модел На:
ВО странска валута-2812
Фреквенција:
13.56 MHz
Големина:
90X55X16mm
моќност:
DC-12V
упатство:
Englsih
is_customized:
Yes

Најдобри понуди