• Обновено
20pcs Таблет и телефон заеднички се користи Аудио Џек, 2,5 mm 4 Фиксни стапки SMT, Џек за Слушалки во Конекторот, Големина 11.7x5x3.2mm

20pcs Таблет и телефон заеднички се користи Аудио Џек, 2,5 mm 4 Фиксни стапки SMT, Џек за Слушалки во Конекторот, Големина 11.7x5x3.2mm

Rating 
DEN 407.52

Залиха
Во магацинот.

20pcs Таблет и телефон заеднички се користи Аудио Џек, 2,5 mm 4 Фиксни стапки SMT, Џек за Слушалки во Конекторот, Големина 11.7x5x3.2mm
Состојба : Нова
Широко користење
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме.
Она што е во кутијата
20pcs Аудио Џек Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.
Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hous за систем да се справи со вашата исплата.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.
2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,
Ние нормално брод цел од страна на
А Стандард Економија Превозот Начин
1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до
2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.
3) д-пакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне.
* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.
Б. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам.

Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
2) Ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од страна на купување, тоа значи дека купувачот ќе биде одговорен за сите даноци, како што се обврска на плаќање, и така натаму.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение.

Основни карактеристики

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
аудио приклучок конектор
is_customized:
Yes
Должина на кабел:
не кабел

Најдобри понуди