• Обновено
10x 4 pin LED Конектор L Форма За поврзување агол десен агол 10мм 5050 LED Лента Светлина RGB Боја

10x 4 pin LED Конектор L Форма За поврзување агол десен агол 10мм 5050 LED Лента Светлина RGB Боја

Rating 
DEN 227.00
DEN 302.88
-25 %

Залиха
Во магацинот.

RGB LED Флексибилна Лента " L " Облик Конектор За 10ММ 5050 RGB LED Лента 4 pin led Конектор за 10мм 4-pin LED Лента RGB боја ( само компатибилни со 4-пински pcb лента) Материјал(Надворешен) : ПВЦ Пластика Пакет се Вклучени : 10 X LED Конектор

Основни карактеристики

боја:
10мм
Број На Модел На:
4 pin
is_customized:
yes

Најдобри понуди