• Обновено
Бесплатен Превозот 5 компјутери/многу SMA Plug Десен Агол да се SMA Женски Bulkhead Директно конектор за Продолжување Pigtail Кабел Сина RG316 40cm

Бесплатен Превозот 5 компјутери/многу SMA Plug Десен Агол да се SMA Женски Bulkhead Директно конектор за Продолжување Pigtail Кабел Сина RG316 40cm

Rating 
DEN 679.20

Залиха
Во магацинот.


SMA Продолжување на Кабелот Plug Десен Агол да се SMA Џек Женски Pigtail RG316 40cm Кабел
Спецификација : Должина : 40cm (1.3 ft) Кабел тип : Сина RG316 Пол : машки да се женски Конектор : SMA Plug десен агол & SMA Џек Прави Најдобар квалитет
Пакет : 5pcs/многу X Сина RG316 Кабел
Pls контактирајте со нас ако ви треба други должина пред да направите нарачка!

Основни карактеристики

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL1579
Должина:
40cm / 1.31 ft
кабелот тип:
Сина RG316
Тип:
SMA
Примена:
Осветлување, SMA Plug Десен Агол да се SMA Женски
Пол:
SMA Plug Десен Агол да се SMA Женски

Најдобри понуди