• Обновено
Бесплатен Превозот 5 компјутери/многу 15cm SMA Продолжување на Кабелот SMA Plug Десен Агол да се SMA Џек Женски Сина RG316 Pigtail Кабел

Бесплатен Превозот 5 компјутери/многу 15cm SMA Продолжување на Кабелот SMA Plug Десен Агол да се SMA Џек Женски Сина RG316 Pigtail Кабел

Rating 
DEN 569.76

Залиха
Во магацинот.


SMA Продолжување на Кабелот Plug Десен Агол да се SMA Џек Женски Pigtail RG316 15cm Кабел
Спецификација : Должина : 15cm (5.9 инчи) Кабел тип : Сина RG316 Пол : машки да се женски Конектор : SMA Plug десен агол & SMA Џек Прави Најдобар квалитет
Пакет : 5pcs/многу X Сина RG316 Кабел
Pls контактирајте со нас ако ви треба други должина пред да направите нарачка!

Основни карактеристики

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL1576
Должина:
15cm / 5.9 inch
кабелот тип:
Сина RG316
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
SMA
Пол:
машки да се женски

Најдобри понуди