• Обновено
10pcs DC 5.5x2.1mm / 5.5*2.1 женски машки за лаптоп / monitor адаптер приклучок, Бесплатен превозот

10pcs DC 5.5x2.1mm / 5.5*2.1 женски машки за лаптоп / monitor адаптер приклучок, Бесплатен превозот

Rating 
DEN 388.00
DEN 408.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!
Опис
DC Моќност Приклучок Конектор
Сосема Нов и Добар Квалитет
Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ
Машки :
Надворешен Дијаметар : 5.5 мм
Внатре Дијаметар : 2.1 mm
Женски :
Дупка со Дијаметар : 5.5 мм
Pin Дијаметар : 2.1 mm
УПОТРЕБА : оваа ставка може да се користи за моќ конектор за конверзија
5.5x2.1mm Најчесто интерфејси, Компатибилен многу брендови на лаптопи, ЛЦД монитори и сл.
Објектот се покаже како на следниве слики :
Превозот
1) Производот ќе биде предаден само откако ќе се прими целосната уплата,повеќето наредби брод во рок од 1-3 дена по уплатата примена (освен Одмор).
2) Ние брод објект како адреса, па ве молиме да ја проверите вашата адреса мора да бидат точни.
3) Предмети кои се испраќаат од Хонг Конг или Сингапур Воздух Пошта Поштенски Стапки од страна на Хонг Конг или Сингапур поштата, време на Испорака ве молиме прочитајте ја следнава табела
Земја/Регион Превозот време Совети УСА/ Германија Обично 10-32 работни дена Ако не можете да го добиете во 35-50 дена,
ве молиме контактирајте со нас!ние ќе
одговор во рок од 1-3 дена. Канада / шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 21-49 работни дена Европа( освен Италија ) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/ Русија Обично 21-55 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена
4) Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае малку подолго.
5) Сите предмети ќе се означени како подарок и ниска вредност за да се избегне данок и должност,но ние не се одговорни за наплаќаат данок како не намера.
Враќање & Наплата
Ние нема да ги прифати назад предмети, ако се физички оштетени или се користи.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
dc

Најдобри понуди