• Обновено
2 Парчиња SMA Продолжување на Кабелот Plug Десен Агол да се SMA Џек Женски Pigtail RG316 40cm Кабел

2 Парчиња SMA Продолжување на Кабелот Plug Десен Агол да се SMA Џек Женски Pigtail RG316 40cm Кабел

Rating 
DEN 282.72

Залиха
Во магацинот.


SMA Продолжување на Кабелот Plug Десен Агол да се SMA Џек Женски Pigtail RG316 40cm Кабел
Спецификација : Должина : 40cm (15.7 inch) за Кабел тип : RG316 Пол : машки да се женски Конектор : SMA Plug десен агол & SMA Џек Прави Најдобар квалитет
Pls контактирајте со нас ако ви треба други должина пред да направите нарачка!

Основни карактеристики

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL1578
Должина:
40cm / 15.7 inch
кабелот тип:
RG316
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
SMA
Пол:
машки да се женски

Најдобри понуди