• Обновено
Оригинални нови МИКРО USB Мини USB мајка штекер 5P злато полнење штекер со рог печ

Оригинални нови МИКРО USB Мини USB мајка штекер 5P злато полнење штекер со рог печ

Rating 
DEN 13.00
DEN 13.92
-7 %

Залиха
Во магацинот.

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Микро USB

Најдобри понуди