• Обновено
20pcs JJ Двојно помине Три-пински Машки да Машки Аудио Кабел Конектор Адаптер XLR Конектор За Заеднички

20pcs JJ Двојно помине Три-пински Машки да Машки Аудио Кабел Конектор Адаптер XLR Конектор За Заеднички

Rating 
DEN 1278.00
DEN 1704.00
-25 %

Залиха
Во магацинот.


JJ Двојно помине Три-пински Машки да Машки Аудио Кабел Конектор Адаптер XLR Конектор За Заеднички
Пакет содржи : 20pcs

Основни карактеристики

Број На Модел На:
XLR Конектор Адаптер

Најдобри понуди