• Обновено
5 Групи Германски ДТП Сива 2 Pin Машки Женски Водоотпорен Електрични Авто Конектор DTP06-2S DTP04-2P

5 Групи Германски ДТП Сива 2 Pin Машки Женски Водоотпорен Електрични Авто Конектор DTP06-2S DTP04-2P

Rating 
DEN 575.52

Залиха
Во магацинот.

Германски ДТП Сива 2 Pin Машки Женски Водоотпорен Електрични Авто Конектор DTP06-2 S DTP04-2 P Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас за да добиете поевтини цени!

Основни карактеристики

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DTP06-2S/DTP04-2P
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобилската
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и женски

Најдобри понуди