• Обновено
40 парчиња / многу 2.54 mm 30cm машки да машки plug 1p-1p Dupont Жица Скокач Кабел За Arduino ( 5 бои x 8 компјутери ) Конектори за кабелот

40 парчиња / многу 2.54 mm 30cm машки да машки plug 1p-1p Dupont Жица Скокач Кабел За Arduino ( 5 бои x 8 компјутери ) Конектори за кабелот

Rating 
DEN 205.00
DEN 216.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Опис : 2.54 mm машки да машки 1p-1p Dupont Жица Скокач Кабел За Arduino 5 бои со Висок квалитет Должина : 30cm Боја : Црвена, сина, црна, жолта, зелена , Количина : 5 бои x 8 компјутери=40 Pcs оваа кабли може да се користат на компјутер матична плоча PCB проектот, Итн. Терминал кабелот Du Pont кабелот Леб кабелот
Објектот се покаже како на следниве слики
Превозот
1) Производот ќе биде предаден само откако ќе се прими целосната уплата,повеќето наредби брод во рок од 1-3 дена по уплатата примена (освен Одмор).
2) Ние брод објект како адреса, па ве молиме да ја проверите вашата адреса мора да бидат точни.
3) Предмети кои се испраќаат од Хонг Конг или Сингапур Воздух Пошта Поштенски Стапки од страна на Хонг Конг или Сингапур поштата, време на Испорака ве молиме прочитајте ја следнава табела
Земја/Регион Превозот време Совети УСА/ Германија Обично 10-32 работни дена Ако не можете да го добиете во 35-50 дена,
ве молиме контактирајте со нас!ние ќе
одговор во рок од 1-3 дена. Канада / шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 21-49 работни дена Европа( освен Италија ) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/ Русија Обично 21-55 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена
4) Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае малку подолго.
5) Сите предмети ќе се означени како подарок и ниска вредност за да се избегне данок и должност,но ние не се одговорни за наплаќаат данок како не намера.
Враќање & Наплата
Ние нема да ги прифати назад предмети, ако се физички оштетени или се користи.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
2.54 MM

Најдобри понуди