• Обновено
100Pcs ТОКИ-ТОКИ Тип SD Menory Картичка Лемење Приклучок Конектор за PCB Монтажа

100Pcs ТОКИ-ТОКИ Тип SD Menory Картичка Лемење Приклучок Конектор за PCB Монтажа

Rating 
DEN 844.80

Залиха
Во магацинот.


Тип : PUSH Тип SD картичка Штекер Оценет напон : 2.7 3.6 V Номинална Струја : 1А Материјал Школка : Бакар Контакт Терминали : Бакарни Легури
Пакување
ТОКИ-ТОКИ Тип SD Menory Картичка Лемење Приклучок Конектор * 100
Превозот
Овој објект се испраќаат со следење на број,кои се испраќаат од страна на Кина Пост!
Пратката пристигнување време( за референца само)
Сад / Велика Британија / Норвешка /Австралија/Канада
По 15-20 дена
Германија / Франција / Белгија / Австрија / Netherland / Полска
20-30 работни дена
Шпанија/ Бразил/ Русија / Литванија/Други он-листата Земји
Со 25-35 работни дена
Враќање&Контактирајте со нас
(1)Го прифати враќањето,ве Молиме контактирајте не преку порака или e-mail прво, пред да се врати,објектот треба да се врати во рок од 14 дена и се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачи.
(2)Ако вашиот пакет за повеќе од 40 дена не биле примени, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.(Русија и други земјата ќе потрае многу подолго од друга земја, па ве молиме да бидете трпеливи,ако повеќе од 50 дена не биле примени,ве молиме concact нас)
(3)ние се потрудиме да се обезбеди предмети " квалитет и нашите услуги. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации, па ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и општи повратни информации,ви Благодариме за вашата поддршка!
Имајте пријатен ден!!

Основни карактеристики

Број На Модел На:
SD-002

Најдобри понуди