• Обновено
10 Парчиња Никел Позлатен ТВ Машки на Злато Позлатен SMA Женски Права Конектор, RF Coax Адаптер

10 Парчиња Никел Позлатен ТВ Машки на Злато Позлатен SMA Женски Права Конектор, RF Coax Адаптер

Rating 
DEN 652.80

Залиха
Во магацинот.


Никел Позлатен ТВ Машки на Злато Позлатен SMA Женски Права Конектор, RF Coax Адаптер
Опис : Серија : ТВ да SMA Пол : SMA Женски ТВ Машки Стил : Директно Позлата : Nickelplated Состојба : Нова,100% Сосема нов,неискористениот

Основни карактеристики

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-2646
боја:
никел
Стил:
Директно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
конектор:
SMA Женски ТВ Машки
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
машки да се женски

Најдобри понуди