• Обновено
150pcs Четири pin бела боја машки XH2.54 директно pin штекер Материјали конектор терминали на теренот 2.54 mm 4P Адаптер Приклучок Сосема нов

150pcs Четири pin бела боја машки XH2.54 директно pin штекер Материјали конектор терминали на теренот 2.54 mm 4P Адаптер Приклучок Сосема нов

Rating 
DEN 337.00
DEN 355.20
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 15-58 дена да пристигне во вашата земја). 4 pin машки XH2.54 директно pin штекер Материјали конектор терминали на теренот 2.54 mm Приклучок Адаптер Сосема нов 4pin КОЛИЧИНА : 150 компјутери ( 1 pack )
Објектот како на следниве слики :
Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Повеќето наредби брод во рок од 3-4 работни дена по уплатата примена (освен Одмор и сабота / недела). Се враќа и повратни информации : Ние обезбеди замена или рефундирање за неисправни производи во рок од 14 дена од имаш објект. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информации со сите 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ако сте задоволни со производи и услуги. Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 1-2 дена, а јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, да се направи сте задоволни Контакт : Било какви прашања,слободно обратете ни Порака! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Многу ви благодариме за вашето разбирање. Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве : Земја/Регион Превозот време Совети УСА/Германија Обично 10-32 работни дена Канада/шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 20-50 работни дена Европа(освен Италија) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/Русија Обично 21-58 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена

Основни карактеристики

Број На Модел На:
XH2.54
is_customized:
Yes
Пол:
Машки
Примена:
Осветлување, Други
Тип:
Други

Најдобри понуди